WhatsApp chat Whatsapp'tan Mesaj Gönderin !

Labaratuvarımıza tamiri yapılan plclerden bazıları...

 

Tamirini yaptığımız bazı Operatör Panelleri...

AC ve DC sürücülerden tamamen farklı olarak geliştirilmiş olan pozisyon kontrolü ve düşük boyutta yüksek güç elde etmek avatajları olan bu sürücüler diğer sürücülere nazaran çok daha hassastır. Bu nedenle tamirleri yapılırken bu hassasiyet dikkate alınarak profesyonel ve uzman ekip tarafından yapılması gerekir.

EXPERT ELEKTRONİK bu hassasiyeti dikkate alarak yapmış olduğu çalışmalarda tam donanımlı anti statik laboratuar oluşturarak bu sürücülerin tamirini profesyonle anlamda yapmaktadır. Cihaz üzerindeki kartların üzerinde bulunan mevcut gal flash eprom eeprom ve işlemcilerin programlarını bilgisayar ortamına aktaracak donanımın bünyemizde mevcut olması cihazınızın tamir olabilme oranını %85 lere yükseltir ki buda servo sürücü tamiri konusunda yüksek bir orandır. Servo sürücülere ait motorların arkasında bulunan encoderlerin rs485,rs232 haberleşme protokolü ile çalışan tipleri oldukça hassastır.

Motorun markasına bağlı olarak bunların söküldüğünde tekrar ayarının yapılması 2500/1 veya 10000/1 dir. Bu tür encoderlerin tamir edilme olasılığı her ne kadar çok düşük bir ihtimal gibi görünsede personelimizin bu tür cihazlardaki tecrübesi sayesinde standart cihaz tamir süresinde ve garantili olarak tamir edilmektedir.
 


 


Aşağıda laboratuarımızda onarımı yapılan bazı markalar bulunmaktadır. Bu markaların tamamının cpu inrface güç katı modül thyristor diyot ve her türlü yedek parçalarının stoklarımızda mevcut olması arızalı cihazınızın en kısa zamanda ve garantili olarak onarılmasına imkan sağlamaktadır.cihazınızı gönderdiğinizde yada sizden aldıktan sonra servisimizde ilk incelemeleri yapılarak mevcut durumu ve maliyeti müşteriye bildirilir. 
Aşağıda laboratuarımızda onarımı yapılan bazı markalar bulunmaktadır. Bu markaların tamamının cpu inrface güç katı modül ve her türlü yedek parçalarının stoklarımızda mevcut olması arızalı cihazınızın en kısa zamanda ve garantili olarak onarılmasına imkan sağlamaktadır. Cihazınızı gönderdiğinizde yada sizden aldıktan sonra servisimizde ilk incelemeleri yapılarak mevcut durumu ve maliyeti size bildirilir.

E-BÜLTEN KAYIT

Ürün ve Hizmetlerimizden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi yazınız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:
Akçaburgaz Mah. Alkop Caddesi 319 Sk No:9/8 Esenyurt İstanbul
Tel:
+(90) 212 451 17 60
Faks:
+(90) 212 451 17 52
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.expertelektronik.com.tr